• Alcı Mah. Hacı Bayram Veli Cad. Özlem Mutlukent Sit. No: 81 Sincan / ANKARA
  • +90 312 441 00 64
  • info@modagrup.com.tr

Kurumsal

Kurumsal

MODA GRUP İŞ ELBİSELERİ olarak, bölgede ve Türkiye’de lider firma olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin çalışma ortamlarında ihtiyaç duyduğu iş elbiselerinin üretiminin yanı sıra iş ayakkabıları ve Kişisel Koruyucu Donanımları da temin ederek, profesyonellik ve güvenlik açısından tamamlayıcı malzemeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlar için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, sektörde yaşanan gelişmeleri deneyimli personellerimiz ile yakından takip ederek, sizlerle paylaşmak ve iş güvenliği bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak temel amacımızdır.

İlkemiz; Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde belirleyip, bu ihtiyaçlara doğru cevap verebilecek, kurumsal kültürünüzle uyumlu, uzun süre dayanıklı, konforlu, kaliteli ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla sağlamaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği öneminin bilinci ile ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörlerde yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için çalışmalarımız devam etmektedir. MODA GRUP İŞ ELBİSELERİ olarak sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerin sadece satış değil, satış sonrasında da memnuniyetin olması gerektiğinin bilinciyle AR-GE çalışmalarımızı ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz.

WhatsApp